مدارک ثبت شرکت

cliftonbyron62

iStock Image

9- معرفی نامه نمایندگان، در صورتی که سهامداران و اعضای هیئت مدیره از بین اشخاص حقوقی باشند ارائه تصویر روزنامه رسمی آگهی تاسیس یا آخرین تغییرات آن . در فرم این مرحله و طبق توضیح سایت باید صورتجلسه مؤسسین، هیئت مدیره یا رکن ادارهکنندهی متناظر با نوع شخصیت حقوقی انتخابی را بهطور کامل تایپ کنید. به گزارش ایسنا،بنابراعلام ثبت فردا، فعالیت شرکتهای سهامی عام یا خاص امکان دارد که تجاری نباشد؛ اما در هر صورت طبق قانون تجارت، این گونه از شرکتها تجاری محسوب میشوند. مشوقهای دیگری که به سرمایهگذاران خارجی پیشنهاد میشود از طریق معاهدات مالیات مضاعف (که آزادی پرداخت همان مالیات در کشور محل سکونت و ترکیه را فراهم میکند) و از طرف قراردادهای تجارت آزاد (امضا شده با آلبانی، بوسنی و هرزگوین، شیلی، کرواسی، مصر، گرجستان، ایسلند، اسرائیل، اردن، لبنان، لیختن اشتاین، موریس، مقدونیه، مونته نگرو، مراکش، نروژ، فلسطین، صربستان، کره جنوبی، سوئیس، سوریه، تونس) که امکان تجارت بین هر یک از این کشورها و ترکیه را فراهم میکند.

سامانه ثبت شرکت

آدرس ثبتشده باید در شهری باشد که شرکت در آن فعالیت میکند. در شرایطی که شرکتی یک کارمند خارجی را استخدام میکند، کارفرمای ترکیه باید درخواست آنلاین و مدارک زیر را به وزارت کار و تأمین اجتماعی ارسال کند. یک نسخه از قرارداد کار – کارفرمای آینده باید نسخه را ارسال کند. درخواست آنلاین باید حداکثر ظرف ده روز کاری پس از درخواست کارمند خارجی در کنسولگری ترکیه ارائه شود. فرم تعيين نام به ترتيب اولويت نام هاي پيشنهادي کامل شود و هم چنين فيش واريزي ارائه گردد. جنبه مهمی که باید مورد توجه قرار گیرد این است که در صورت راهاندازی یک مالکیت شخصی، یک فرم درخواست ساده باید به ثبت تجارت ارائه شود. نام استان و ولسوالی استان که در آن دفتر مرکزی شرکت قرار دارد، باید در اساسنامه مشخص شود. در این شرکت، مسئولیت شرکا به نسبت سرمایهایست که به شرکت میآورند. در نتیجه برای شروع باید وارد سامانه اداره ثبت شرکتها شوید و مراحل ثبت شرکت را انجام دهید. تذکر1: اظهارنامهی ثبت شرکت از اوراق بهادار بوده که باید از ادارهی ثبت شرکتها تهیه شود. گذرنامه متقاضی که باید در دوره اعتبار آن باشد. اساسنامه همچنین باید حاوی اطلاعاتی در مورد مدیران شرکت باشد، از جمله نام آنها، شیوه انتصاب و قابل ابطال آنها و وظایف و وظایف آنها.

مجموعه اصلی اسنادی که نیاز به تهیه و تأیید اسناد رسمی دارند، اساسنامه است که باید کلیه جزئیات سهامداران را شامل شود – نام آنها، محل سکونت آنها، سهم آنها در سرمایه سهم شرکت و تعداد سهام آنها صاحب مشاغل هستند. یکی از مهمترین اقدامات برای افتتاح یک شرکت در ترکیه تهیه اسناد مورد نیاز برای ثبت تجارت است. شماره ثبت مالیات دریافت میشود و کتب حقوقی توسط دفتر اسناد رسمی صادر میشود. هر گاه شرکت به ثبت برسد، قراردادهای منعقده بین شرکا رسمی بوده و بعد ها هیچ یک نمی توانند مانند اسناد غیر رسمی از وجود شرکت نامه و اساسنامه و سایر تصمیماتی که به ثبت می رسد اظهار بی اطلاعی نموده و یا به ایراداتی که درباره ی اسناد غیر رسمی ممکن است وارد نمود استناد نمایند. 8- شرکت های سهامی خاص نمی توانند سهام خود را برای پذیره نویسی یا فروش در بورس اوراق بهادار یا وسبله بانک ها عرضه نمایند و یا به انتشار آگهی و یا اطلاعیه و هر نوع تبلیغی برای فروش سهام خود اقدام کنند مگر اینکه از مقررات شرکت های سهامی عام تبعیت نمایند. همچنین هزینه های آگهی ثبت شرکت در روزنامه کثیرالانتشار تا حدود زیادی بستگی به نوع روزنامه انتخابی شما دارد. ᠎Th is a rt​icle w as gen᠎er᠎ated by GSA C᠎onte nt G᠎en erator Demover si​on!

ثبت شرکت تعاونی

ثبت شرکت در دنیای امروزی هویت به کسب وکار ما می بخشد.موسسه حقوقی ثبت 3 به عنوان یک مشاور موثق در گستره راه اندازی کسب و کار، رویدادها حقوقی، اداری و مالیاتی مربوط به ثبت شرکت، افتخار دارد که در حوزه تاسیس و راه اندازی شرکتها، مشاوره های تجارت کسب وکار، ثبت برند شرکت، ثبت برند در ایران و ثبت برند بین المللی مادرید، تمامی خدمات مورد نیاز کسب و کار شما را مجموعاً در اختیارتان قرار می دهد. اهداف و موضوعات فعالیتی که میتوان در اساسنامه نوشت، با موضوع مشخص شده در عنوان شرکت محدود است. اساسنامه نباید بهگونهای تدوین شود که همه زمینههای فعالیت را پوشش دهد. تهیه اساسنامه مطابق با مفاد قانون تجارت بسیار حائز اهمیت است. سرمایهگذار خارجی باید دارای گواهی فعالیت شرکت خود باشد که توسط مرجع ذیربط در کشور سرمایهگذار تهیه شده است. اگر کارآفرین خارجی هستید و میخواهید در این کشور شرکتی افتتاح کنید، موسسه حقوقی ما در ترکیه میتواند در تهیه این اسناد به شما کمک کند. گواهینامههای تأییدشده قبل از تحویل آنها به دفتر ثبت تجارت، به دفترچه اسناد رسمی گواهی شده و به زبان ترکی ترجمه شوند. تصویر برابر با اصل شناسنامه و کارت ملی نماینده ۳- اشخاص حقیقی خارجی: -تصویر برابر با اصل گذرنامه -اصل ترجمه رسمی گذرنامه از دارالترجمه رسمی ۴- اشخاص حقوقی خارجی: -تصویر برابر با اصل گواهی ثبت کشور ثبت کننده -اصل ترجمه رسمی گواهی ثبت شخص حقوقی خارجی -معرفینامه و همچنین تصویر برابر با اصل شناسنامه و کارت ملی نماینده -چنانچه نماینده شخص حقوقی ایرانی باشد .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *