Under Armour CLUTCHFIT DRIVE – nikeblazeroffwhite.com

raquelhcz230

Pravděpodobně mnozí z vás slyšeli o této malé zemi někde ve středu Evropy, nicméně tento článek není o turistice, ale o sportu. Tak vám budu popisovat, jaký je v Rumunsku považován za fotbal. Za prvé, dovolte mi představit dva nejsilnější týmy a soupeření mezi nimi.

Dvě nejdůležitější týmy

Nejsilnějším a akcionářem většiny titulů je Steaua Bukurešť, obzvláště poté, co vyhrál Ligu mistrů v roce 1986 a později dosáhlfinále. Klub byl založen dne 7. června 1947 Sportovní asociací rumunské armády a sine, pak se snažili získat co nejvíce národních a mezinárodních titulů. Samozřejmě, už neexistuje spojení mezi fotbalovým klubem a armádou, Adidas Kamanda ale představovalo start. Jejich cesta nebyla tak snadná, překonala mnoho vnitřních konfliktů, jako je ta, která se týká pozastavení manažera.

Druhý nejsilnější tým a starý rival Steaua jeDinamo Bucharest, klub založený v roce 1948 ministerstvem vnitra. Samozřejmě, stejně jako v předchozím případě, tento klub už nemá s týmem nic společného. Zápasy mezi těmito dvěma týmy byly vždy sledovány s velkým zájmem celé populace, mohu dokonce říct s příliš velkým zájmem.

Nezapomenutelné momenty

obvykle se stane v každé zemi, když se setkají dva soupeřící týmy, fotbalový zápas vyvine to nejhorší u některých lidí. Nechatpřipomínám vám katastrofu z Heyselského stadionu, když fanoušci Liverpoolu porazili plot, aby se dostali k fanouškům Juvents na 29. Mnoho let 1985, což vedlo k mnoha úmrtí a dalším zraněním. Samozřejmě, že v Rumunsku nebylo nic tragického, ale 10. května 1997 vstoupili fanoušci Dinamo do areálu Ghencea s několika koksovými lahvemi, ve kterých se objevila zápalná látka, čímž se většina z nich zapálilo. Od té chvíle se derby mezi těmito dvěma stranami konaly s uzavřenými medvědy,fanoušci nemohli vidět zápasy. Ale jakmile bude věta uplynuta, fanoušci by stále začali házet co oni měli na hřišti, Adidas TUBULAR DOOM formovat láhve, mince, pochodeň a dokonce i mobilní telefony.

Emblematický hráč

Nejvýznamnějším a nejznámějším rumunským fotbalovým hráčem je Gheorghe Hagi, nyní trenér rumunského týmu Viitorul. V jeho mládí se mu stalo 65 násobek titulu národního týmu a vedl je ke 2 světovým pohárům a dvěma evropským šampionátům. On je stále znovučlenem pod čp. 10 pro jasný průchod a velkolepé střelecké cíle. Během nejdůležitějších fotbalových okamžiků mohu uvést zápas mistrovství světa v roce 1994 mezi Rumunskem a Kolumbií, kde Hagi skóroval dvakrát a kravatu z mistrovství světa v roce 1990 mezi Rumunskem a Argentinou.

Možná to nebude znít skvěle, ale my, Rumuni, jsme hrdí na to, že jsme s námi, našimi týmy a my bychom podpořili týmy pro lepší nebo pro horší. Tato myšlenka sportovního fanatika je také hluboce zakořeněnáa snažíme se, abychom dokázali, že jsme silní odpůrci. Tagy článku: Nejdůležitější

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *